Meno:
Heslo:
Zapamätaj si ma.
Zabudli ste heslo?
 
 

Posledné pridané články

Ponuka práce

Chcete pracovať v našom tíme ? Hľadáme šikovných predajcov do našej predajne v Bratislave.

Klub BabyMarket
Patríte k našim stálym zákazníkom? Vyžiadajte si vernostnú kartu BabyMarket a získajte ďalšie zľavy! 
Predajne BabyMarket
Kočíky, autosedačky, jedálenské stoličky, ohrádky, cestovné postieľky, detský nábytok, detské a tehotenské oblečenie, spodné prádlo, postieľky, elektroniku, bezpečnostné pomôcky, potreby na kŕmenie a hygienu, hračky - to všetko a oveľa viac od renomovaných svetových výrobcov nájdete v našej predajni v Bratislavskom Auparku. Navštívte nás!
 
 
 

TEUTONIA Kočík Be You Lite

TEUTONIA Kočík Be You Lite

Výrobca:

 TEUTONIA

Cena:

839,00 €
Produkt nie je momentálne dostupný.
Dokonalá voľba pre všetky terény so skvelou možnosťou kompaktného zloženia. S farbou striešky sa zhoduje aj farba opierky hlavičky a polstrovania popruhov.
Obrázky produktu
Iné varianty
Graphite
Graphite
Pearl
Pearl
Titanium
Titanium

 

 • Lahké ovládanie
 • Perfektný do mesta
 • Funkčný a pohodlný pre každodenné použitie
 • Kompaktný, komfortný, hodnotný

CHARAKTERISTIKA:

 • NOVÁ PARKOVACIA BRZDA: Odolnejšia vďaka novému bezúdržbovému uzavretému systému.
 • NEZÁVISLÉ ZAVESENIE ZADNÝCH KOLIES: Lepšia stabilita a komfort pre dieťa vďaka nezávislému odpruženiu zadných kolies. Nová prvotriedna sedačka. Plne prispôsobiteľná a dokonca aj priestrannejšia prvotriedna sedačka s jedinečným 5-bodový popruhom a niekoľ kými praktickými vylepšeniami pre našu doposiaľ najlepšiu sedačku.
 • RÝCHLA ZMENA SMERU SEDADLA: S otočným sedadlom a preklápateľnou rukoväťou zmeníte smer pohľadu dieťaťa kedykoľvek.
 • PRAKTICKÁ MANIPULÁCIA: BeYou! Elite presvedčí s jeho praktickými detailmi, ako automatická transportná poistka a schopnosť samostatne stáť poskladaný.
 • VHODNÝ OD NARODENIA: S niekoľkými pozíciami na sedenie a ležanie je BeYou! Elite použiteľný od narodenia. Pozície sa nastavujú pohodlne jednou rukou.
 • POHODLNÝ V KAŽDOM TERÉNE: Mestské túry sa stanú s otočnými kolesami ľahkou prechádzkou. Veľké zadné kolesá zabezpečujú ľahké ovládanie aj v teréne .
 • PRESVEDČIVÁ KVALITA LÁTOK: Všetky látky odpudzujú nečistoty a vodu, sú prateľné pri 30° C a ponúkajú UV ochranu 50+ podľa austrálskych noriem

       Tu si môžete nakofigurovať kočík                                                      

 

Maximálny komfort s kompaktným dizajnom splní všetky priania. Vďaka jeho jednoduchému ovládaniu a podvozku s hladkým chodom sa stane každá mestská túra ľahkou prechádzkou. Nevadí, ak ste nakúpili o niečo viac, BeYou! Elite sa s jeho kompaktnými rozmermi vždy zmestí do batožinového priestoru a dá sa ľahko transportovať.
 
Veľký vnútorný priestor s pohodlným polstrovaním robí z BeYou! Elite komfortné hniezdočko pre maličkých. Nové držadlo s čiernym koženkovým povrchom a čiernym prešívaním vyzerá skvele a optimálne sa používa.
 
*K dispozícii sú adaptéry pre teutonia Tario, Maxi-Cosi (modely: Citi, Cabrio a Pebble), kiddy (model: evolution pro), Cybex (modely: Aton 4, Aton Q a Cloud Q) A Britax-Römer
(modely: Baby Safe, Baby Safe Plus, Baby Safe Plus II a Baby Safe Plus SHR II). Adaptéry pre Maxi-Cosi, kiddy, Cybex a Bri