Meno:
Heslo:
Zapamätaj si ma.
Zabudli ste heslo?
 
 

Posledné pridané články

Ponuka práce

Chcete pracovať v našom tíme ? Hľadáme šikovných predajcov do našej predajne v Bratislave.

Klub BabyMarket
Patríte k našim stálym zákazníkom? Vyžiadajte si vernostnú kartu BabyMarket a získajte ďalšie zľavy! 
Predajne BabyMarket
Kočíky, autosedačky, jedálenské stoličky, ohrádky, cestovné postieľky, detský nábytok, detské a tehotenské oblečenie, spodné prádlo, postieľky, elektroniku, bezpečnostné pomôcky, potreby na kŕmenie a hygienu, hračky - to všetko a oveľa viac od renomovaných svetových výrobcov nájdete v našej predajni v Bratislavskom Auparku. Navštívte nás!
 
 

Ako si vybrať správny kočík

 

Rodičia a deti vnímajú svet kočíkov z rozdielnej perspektívy. Vaše deti sa cítia dobre v pohodlnom a príjemnom prostredí. Pre Vás to znamená pocit bezpečia, ktorý je veľmi dôležitý. Kočíky by mali spĺňať požiadavky detí ale aj ich rodičov.Pri hľadaní toho správneho kočíka môžete vychádzať z týchto predpokladov:

 

Budete používať Váš nový kočík prevažne v meste alebo mimo neho?

 

Ak žijete aktívnym a športovým životným štýlom, alebo na vidieku hľadajte ten model kočíka, ktorý má veľké a masívne predné kolesá, pretože tie sú určené pre náročnejší terén. Väčšie kolesá sú dobre odpružené, ich nevýhodou  je ale väčšia hmotnosť. / čo však je dôležitým aspektom, pokiaľ musíte denne zdvíhať kočík! /  Podstatnú úlohu zohráva aj samotný podvozok. Moderné kočíky majú v prvom rade ľahkú a odolnú konštrukciu z oceľe, alebo hliníka. Ak žijete v meste, je pre Vás vhodnejší menší model s otáčajúcimi sa prednými kolesami, ktorý Vám uľahčuje jednoduchú manipuláciu s minimálnym úsilím. 

 

Koľko rokov má Vaše dieťa?

 

Počas prvých mesiacov od narodenia Vášho dieťatka je veľmi dôležitý Váš vzájomný očný kontakt. Preto je potrebné, aby bolo dieťatko otočené tvárou k Vám. Avšak ako rastie, potrebuje sa aj rozhliadať okolo seba, aby sa mohlo správne vyvíjať a je potrebné, aby malo potešenie z výhľadu pri každej prechádzke. Preto je dobré, keď kočíky majú otáčavú rukoväť alebo odnímateľnú sedačku. A ak kupujete už druhý kočík o to viac treba zohľadniť vek a potreby dieťata. 

 

 Ako často a s akým dopravným prostriedkom najčastejšie cestujete?

 

Veľkosť batožinového priestoru Vášho auta, je dosť zásadným kritériom pri rozhodovaní. Pre tých, ktorí často cestujú autom, sú praktickým riešením kočíky s kompatibilnými autosedačkami, alebo prenosnými vaničkami vhodnými aj do auta. Malé bábätká, ktoré počas cesty zaspia, sa tak bez problémov a v pohodlí môžu premiestniť do kočíka spolu s autosedačkou. Taktiež aj spôsob Vášho cestovania, či už cestujete mestskými dopravnými prostriedkami Vám napomôže pri správnom výbere. Vtedy treba brať do úvahy najmä hmotnosť kočíka.

 

Chcete mať potešenie z produktu, ktorý môže byť vyrobený podľa Vašich predstáv?

 

Zohľadnite všetky svoje potreby a nároky, ktoré vyžadujete od kočíka a nezabudnite popritom zohľadniť aj nároky na svoje pohodlie. Rozhodnite sa pre bezpečný, kombinovateľný a kvalitný kočík. Zvoľte si rámy, vyberte kolesá, určte si štýl, vyjadrite sa farbou a nezabudite aj na kvalitné a inteligentné príslušenstvá. Pred rozhodnutím je teda najdôležitejšie ujasniť si na čo a v akých podmienkach budeme kočík používať a až potom sa oboznámiť so širokou ponukou modelov. Takýto výber kočíka bude vyhovovať nie len Vášmu dieťatku, ale aj Vám.

 

Späť k článkom