Meno:
Heslo:
Zapamätaj si ma.
Zabudli ste heslo?
 
 

Posledné pridané články

Ponuka práce

Chcete pracovať v našom tíme ? Hľadáme šikovných predajcov do našej predajne v Bratislave.

Klub BabyMarket
Patríte k našim stálym zákazníkom? Vyžiadajte si vernostnú kartu BabyMarket a získajte ďalšie zľavy! 
Predajne BabyMarket
Kočíky, autosedačky, jedálenské stoličky, ohrádky, cestovné postieľky, detský nábytok, detské a tehotenské oblečenie, spodné prádlo, postieľky, elektroniku, bezpečnostné pomôcky, potreby na kŕmenie a hygienu, hračky - to všetko a oveľa viac od renomovaných svetových výrobcov nájdete v našej predajni v Bratislavskom Auparku. Navštívte nás!
 
 

Predajne BabyMarket

 

Srdečne Vás pozývame do našich priestorov v  Bratislavskom Auparku. Na ploche 1000m2 máme pre Vás vždy niečo nové. Nájdete nás v strednej časti obchodého centra na druhom poschodí. Odporúčame Vám zaparkovať v oranžovej zóne v podzemnej garáži a vyviezť sa výťahom. Keď vystúpite z výťahu, zbadáte nás naľavo. Vyškolený personál a široká ponuka najkvalitnejšieho sortimentu Vám uľahčí nákup potrieb pre Vaše dieťatko..

Staršieho súrodenca aj s oteckom môžete odložiť v susednom detskom kútiku a vy sa pokojne môžete sústrediť na nákup.

Nákup výbavičky pre nového člena rodiny nie je jednoduchý a vyžaduje si veľa pozornosti. Náš personál si s radosťou vypočuje Vaše požiadavky a navrhne Vám to najlepšie riešenie. Ak budete chcieť, vyskúšame, či sa Vám kočík zmestí do auta, alebo Vám pomôžeme s montážou autosedačky. Samozrejmosťou je poučenie o správnej údržbe, aby Vám zakúpený výrobok slúžil čo najdlhšie.

Chcete mať istotu, že sa Vám bude predajca venovať bez čakania? Dohodnite si stretnutie vopred na telefónnych číslach uvedených na úvodnej stránke. Predajca bude pre Vás pripravený v dohodnutom čase. Rátajte s tým, že čas na prezentáciu sortimentu môže presiahnúť aj niekoľko hodín.

  

Späť k článkom