Meno:
Heslo:
Zapamätaj si ma.
Zabudli ste heslo?
 
 

Posledné pridané články

Ponuka práce

Chcete pracovať v našom tíme ? Hľadáme šikovných predajcov do našej predajne v Bratislave.

Klub BabyMarket
Patríte k našim stálym zákazníkom? Vyžiadajte si vernostnú kartu BabyMarket a získajte ďalšie zľavy! 
Predajne BabyMarket
Kočíky, autosedačky, jedálenské stoličky, ohrádky, cestovné postieľky, detský nábytok, detské a tehotenské oblečenie, spodné prádlo, postieľky, elektroniku, bezpečnostné pomôcky, potreby na kŕmenie a hygienu, hračky - to všetko a oveľa viac od renomovaných svetových výrobcov nájdete v našej predajni v Bratislavskom Auparku. Navštívte nás!
 
 

Klub BabyMarket

 

Stante sa členom klubu BabyMarket!

 

Registrovaným zákazníkom budú pripísané z každého nákupu body vo výške 3% z celkovej hodnoty dokladu*, ktoré si bude môcť uplatniť pri nasledujúcom nákupe, najskôr však po 24 hodinách. Body je potrebné uplatniť najneskôr do 12 mesiacov od posledného nákupu. Body sú ekvivalentom sumy v Eurách.

 

Odporučte nás svojim známym a získajte 1%* zo sumy ich nákupov! Napíšte im číslo Vašej vernostnej karty (nájdete ho na kartičke pod čiarovým kódom) a pošlite ich k nám! Keď pri registrácií uvedú Vaše číslo, získate body aj z nákupov svojich známych!

 

Stav a prehľad pohybov bodového konta Vám kedykoľvek poskytneme na požiadanie pri pokladni, alebo mailom, na adresu uvedenú pri registrácií. Čerpanie nazbieraných bodov bez predloženia vernostnej kartičky nie je možné. V prípade straty karty Vám po predložení občianskeho preukazu a po uvedení správnych kontaktných údajov, ktoré boli uviedené pri registrácií, vydáme novú.

 

* s výnimkou tovaru v akcii
 
 

Späť k článkom