Meno:
Heslo:
Zapamätaj si ma.
Zabudli ste heslo?
 
 

Posledné pridané články

Ponuka práce

Chcete pracovať v našom tíme ? Hľadáme šikovných predajcov do našej predajne v Bratislave.

Klub BabyMarket
Patríte k našim stálym zákazníkom? Vyžiadajte si vernostnú kartu BabyMarket a získajte ďalšie zľavy! 
Predajne BabyMarket
Kočíky, autosedačky, jedálenské stoličky, ohrádky, cestovné postieľky, detský nábytok, detské a tehotenské oblečenie, spodné prádlo, postieľky, elektroniku, bezpečnostné pomôcky, potreby na kŕmenie a hygienu, hračky - to všetko a oveľa viac od renomovaných svetových výrobcov nájdete v našej predajni v Bratislavskom Auparku. Navštívte nás!
 
 
 

O NÁS

 

 

Vitajte v "kráľovstve detskej a dojčenskej výbavičky"...

 

 

 

  

 ... vitajte v "kráľovstve BabyMarket" -  ktoré sa stalo synonymom maximálnej kvality, v podobe najväčšieho výberu v ponuke širokého sortimentu produktov, pre tak očakávaný príchod Vášho potomstva.

 

 

 

 

Naša spoločnosť, pôsobí v oblasti predaja detského a dojčenského tovaru už od roku 2005. Na základe dlhoročných skúseností, poznatkov potrieb zákazníkov a potenciálu slovenského trhu sme sa postupne vďaka profesionálnemu prístupu a dôkladnému výberu ponúkaného portfólia produktov jednotlivých značiek, vypracovali medzi absolútnu špičku v uvedenom sektore.

 

 

 

 

K nášmu neustálemu vývoju a napredovaniu prispela dôsledná komunikácia s obrovským množstvom spokojných zákazníkov.

 

 

 

 

"Náš zákazník, náš pán"...

 

 

 

........je alfou a omegou riadenia našej spoločnosti na všetkých jej úrovniach. V záujme maximálnej spokojnosti našich zákazníkov, bez ohľadu na regionálnu dostupnosť ponúkaného portfólia značiek, a s cieľom vyhovieť každému, prevádzkuje BabyMarket s.r.o. E-shop s ponukou kompletného sortimentu detského a dojčeneckého tovaru.

 

 

 

Našim verným zákazníkom ponúkame, po splnení základných podmienok, členstvo v klube BabyMarket.

 

 

 

"Byť verným, ešte nikdy nebolo také vzrušujúce" ...

 

 

 

Vernosť sa stáva vo Vašom prípade odmenou v podobe garantovanej zľavy vo výške 3 % z každého ďalšieho realizovaného nákupu.

* Zľavy si  je možné uplatniť zatiaľ iba v kamennej predajni. Zľavy nie je možné uplatňovať na akciový tovar, limitované a špeciálne kolekcie a niektoré produkty označené spoločnosťou BabyMarket s.r.o..