INGLESINA Autosedačka HUGGY MULTIFIX pre Trilogy Zväčšiť

INGLESINA Autosedačka HUGGY MULTIFIX pre Trilogy

Bezpečnosť predovšetkým. Huggy vyvinutá spoločnosťou Inglesina pre najmenších, ktorí potrebujú maximálnu ochranu či už v aute alebo na vychádzke. Vďaka maximálnemu sklonu chrbta ponúka dieťaťu veľký komfort na cestách.

Produkt nie je momentálne v ponuke

Doručíme: Utorok 07.07.2020

Nákup po telefóne: +421 914 33 44 55

Pridať do obľúbených

 

Bezpečnosť predovšetkým. Huggy vyvinutá Inglesina pre najmenších, ktorí potrebujú maximálnu ochranu či už v aute alebo na vychádzke. Pohodlná a bezpečná vďaka unikátnemu uhlu sklonu operadla chrbta a technológiu bočnej ochrany hlavičky. Ľahko sa inštaluje ako do auta tak aj na kompatibilné podvozky Inglesina. Vo vozidle sa umiestňuje proti smeru jazdy, preto dieťa chráni celou plochou škrupiny. Pri inštalácii do vozidla využijete niektorú z báz, ktoré sú k dokúpeniu ako príslušenstvo v dvoch prevedeniach. Ideálna pre cestovanie, ale tiež ideálna pre pešiu turistiku, pretože vďaka pohodlnému Easy Clip systém, môže byť upevnená priamo na všetky (s jedinou výnimkou u podvozku Balestrino) podvozky Inglesina. Tým umožňuje premiestnenie priamo z auta na kočík bez premiestňovania dieťaťa, kým spí. Schválené podľa európskej normy ECE 44/04.

CHARAKTERISTIKA:

  • Vybavená systémom bočnej ochrany.
  • Je vybavená nastaviteľnou slnečnou strieškou.
  • A trojbodovým bezpečnostným pásom.
  • Vnútorná mäkko polstrovaná vložka pre bábätko vyrovnáva pomocou protišmykového klinu na svojej spodnej strane sklon sedačky, a sedačka je potom oveľa pohodlnejšia a pritom bezpečnejšia. Táto vložka sa neskôr, až dieťa trochu vyrastie, odstráni a pre dieťa tak bude v sedačke oveľa viac miesta.

 Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať

Next
Next
PRIHLÁSTE SA K ODBERU NOVINIEKa špeciálnych akcii

Sledujte nás na Facebooku

Kamenná predajňa

BabyMarket
Obchodné centrum Golden City
Stará Vajnorská 3296/11
831 04 Bratislava

Otváracie hodiny

Po - Pia 10:00-19:00
Sobota 9:00-19:00
Nedeľa zatvorené

E-shop

Obsluhované počas pracovných dní v čase

Po - So 9 - 19 hod.