Cybex PALLAS M-FIX New purple rain Zväčšiť

CYBEX Pallas M-FIX New purple rain

BM1900001346

Skupina I / II / III, 9 - 36 kg od cca 9 mesiacov až do 12 rokov ( ECE R44 / 04 )

2 sedačky v 1

V skupine 1 sa bezpečnostný pult podobá nafúknutému airbagu a pri náraze chráni krk dieťaťa bez obmedzení. Pre deti od 3 rokov je možné pomocou jednoduchej premeny získať autosedačku zo skupiny 2 a 3 (režim 15-36 kg), ktorá je súčasťou série Solution.

Dostupnosť na dotaz.
Doručíme: Piatok 07.05.2021
Cena

329,95 € s DPH

Nákup po telefóne: +421 914 33 44 55

Pridať do obľúbených

Pripojenie ISOFIX

Konektory autosedačky sa jednoducho zachytí k ISOFIX záchytným bodom ve vozidle. Konektory možno jednoducho zložiť, vďaka čomu možno autosedačku používať taktiež vo vozidlách, ktoré niesú vybavené systémom ISOFIX.

Nastaviteľný bezpečnostný pult (režim 9-18 kg)

V skupine 1 (režim 9-18 kg) je dieťa chránené pred zranením krku nastaviteľným bezpečnostným pultom, ktorý sa podobá nafúknutému airbagu a nijak dieťa neobmedzuje v pohybe. Pre deti vo veku cca 3 a viac rokov je možné detskú autosedačku ľahko premeniť na Solution M-fix. Autosedačku možno používať aj vo vozidlách bez pripojenia ISOFIX.

Sila čelného nárazu je přrenášaná cez celú plochu bezpečnostného pultu a absorbovaná jeho náraz-pohlcujúcimi materiálmi. Tento systém sa podobá nafúknutému airbagu a v prípade nehody napomáha výrazne znížiť silu nárazu. Systém pásov nezraní dieťa a citlivá hlava, krk, ramená a vnútorné orgány sú zároveň ochránené. Novonavrhnutý, jednou rukou nastaviteľný bezpečnostný pult (patentované) sa pre čo najvyššie pohodlie dieťaťa prispôsobí jeho telu a naviac ponúka slobodu pohybu pre hornú časť tela a maximálne bezpečie predovšetkým pri čelnom náraze v porovnaní s bežným 5- bodovým systémom pásov

Pohodlné polohovanie jednou rukou

Vďaka pohodlnej polohovacej funkcií možno autosedačku jednoducho nastaviť len jednou rukou.

Dve sedačky v jednej - vydrží 11 rokov. Autosedačky rady "PALLAS M" sú najmodernejšími autosedačkami Cybex pre kategóriu 9-36 kg s patentovanou technológiou bezpečnostného pultu. Ponúka celkom nový design, nastaviteľnú bočnú ochranu L.S.P. System Plus a vysoký komfort pre dieťa. Typ PALLAS M-FIX je naviac možné použiť s technológiou ISOFIX.


3-pozičná sklápacia opierka hlavy

Firmou CYBEX patentovaná sklápacia opierka hlavy zaručuje optimálnu ochranu v prípade bočného nárazu. Táto revolučná technológia šikovne posúva ťažisko hlavy dieťaťa mierne dozadu a zabraňuje tak jej prepadnutiu dopredu počas spánku. V prípade bočného nárazu zostáva citlivá hlava dieťaťa v bezpečnej zóne autosedačky, ktorá zaisťuje optimálnu ochranu. Naša 3-pozičná sklápacia opierka hlavy ďalej ponúka pohodlnejšiu spaciu polohu pre bezpečnejšiu a kľudnejšiu cestu.

Individuálne nastaviteľná Lineárna ochrana pri bočnom náraze

Sila bočného nárazu je systematicky absorbovaná individuálne nastaviteľnými bočnými protektormi a protektormi ramien a hlavy. V rovnakej chvíli je kinetická energia tela, spôsobená nárazom, ihneď absorbovaná a hlava je aktívne vedená do bezpečnej pozície. L.S.P. protektory je možné individuálne nastaviť podľa interiéru vozidla.

12-pozičná výškovo nastaviteľná opierka hlavy

12-pozičné nastavenie výšky umožňuje rast autosedačky spoločne s dieťaťom a extrémne dlhú použiteľnosť. Hlavové protektory rastú podľa potreby priestoru dieťaťa.

Optimalizovaný systém cirkulácie vzduchu

Udržuje pohodlnú telesnú teplotu.

Technické informácie

Norma EU: ECE R 44/04

Umiestnenie autosedačky: po smere jazdy

Určené pre deti: 9-36 kg (skupina 1, 2 a 3)

Šírka: 54 cm

Váha: 9,3 kg

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať

Next
Next
PRIHLÁSTE SA K ODBERU NOVINIEKa špeciálnych akcii

Sledujte nás na Facebooku

Kamenná predajňa

BabyMarket
Obchodné centrum Golden City
Stará Vajnorská 3296/11
831 04 Bratislava

Otváracie hodiny

Po - Pia : 10:00-18:00
Sobota zatvorené
Nedeľa zatvorené

E-shop

Obsluhované v čase

Po - Pia: 10:00 - 18:00