-5 %
CYBEX Detský nosič Yema Tie Koi Zväčšiť

CYBEX Detský nosič Yema Tie Koi

B2000568

Detské nosítko Yema predstavuje štýlové nosenie, sebavedomý štýl. Deti zbožňujú nosenie. Detské nosidlá im poskytujú blízky kontakt s rodičom, vyvolávajú v nich pocit bezpečia a zároveň podporujú ich nezávislosť a sebadôveru. Správne nosenie dieťaťa v nosiči napomáha jeho optimálnemu držaniu tela a podporuje zdravý fyzický vývoj.

 

Dodanie do 7-14 dní
Doručíme: Pondelok 01.03.2021
Cena

219,40 € s DPH

230,95 € s DPH

Nákup po telefóne: +421 914 33 44 55

Pridať do obľúbených

 

Detské nosítko Yema v sebe spája najvyšší módne štandard s dokonalou ergonómiou. Minimalistický dizajn a starostlivo zvolené detaily robia z nosítka Yemaa nadštandardne módny doplnok. Štýloví rodičia si Yema zamilujú pre jej módny dizajn, zatiaľ čo pre deti bude mať prínos blízky kontakt pri nosení.
 
 
Charakteristika:
  • Vďaka plynulo nastaviteľnému sedaciemu panelu a nastaviteľnej opierke hlavy rastie nosič spoločne s dieťaťom.
  • Je vhodný od narodenia do dvoch rokov (3,5 kg - 12 kg, cca 86 cm)
  • Ponúka tri pozície nosenia: pozícia vpredu, pozície na boku a pozícia na chrbte. Takéto nosenie podporuje prirodzenú pozíciu s roztiahnutými nohami, ktorá je dôležitá pre vývoj bedrových kĺbov dieťaťa.
  • Pozícia nosenie vpredu - tvárou k hrudi rodiča - možno deti nosiť už od narodenia. Nosič podporuje správne postavenie tela v pozícii s roztiahnutými nohami, ktorá môže pomôcť správnemu vývoju bedrových kĺbov dieťaťa
  • Pozícia nosenie na boku - deti, ktoré už udržia samostatne hlavičku (od cca 3 mesiace) možno nosiť tiež v pozícii na boku. Tá im umožní odpočívať pri ramene mamičky a zároveň vnímať okolité prostredie.
  • Pozícia nosenie na chrbte - deti s pokročilými motorickými schopnosťami (od cca 6 mesiacov) možno v Yema nosiť aj v pozícii na chrbte, ktorá rodičom uľahčuje niesť váhu dieťaťa.
  • Látkové poťahy možno prať v práčke pri 30 ° C
  • Tento produkt bol navrhnutý v Nemecku

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať

Next
Next
PRIHLÁSTE SA K ODBERU NOVINIEKa špeciálnych akcii

Sledujte nás na Facebooku

Kamenná predajňa

BabyMarket
Obchodné centrum Golden City
Stará Vajnorská 3296/11
831 04 Bratislava

Otváracie hodiny

Po - Pia : 10:00-18:00
Sobota zatvorené
Nedeľa zatvorené

E-shop

Obsluhované v čase

Po - Pia: 10:00 - 18:00