CYBEX Nosič Yema Tie Rebellious Zväčšiť

CYBEX Nosič Yema Tie Rebellious

BM1800005781

Nová módna kolekcia CYBEX Platinum "Rebellious" transformuje tento spôsob života do štýlového a luxusného dizajnu - plného ducha a sofistikovanosti. Inšpirovaný modernými nekonformistami našej doby, CYBEX interpretuje najnovšie trendy s odbornosťou, eleganciou a jasným posolstvom. Živé farby, šikovné záplaty, špičková kvalita a svieži štýl vytvárajú CYBEX "Rebellious" línie špičkové módne vyhlásenie pre odvážnych a aktívnych žien oslavujúcich život so svojimi deťmi. Vzostup a lesk!

Dodanie do 7-14 dní
Doručíme: Streda 21.04.2021
Cena

230,95 € s DPH

Nákup po telefóne: +421 914 33 44 55

Pridať do obľúbených

YEMA TIE "Voľné ruky pre každodenný život"

CYBEX Yema Inšpirované umeleckým riasením látok medzinárodných módnych návrhárov, nosidlá YEMA TIE a YEMA CLICK určujú nové štandardy vo funkčnosti a vďaka dômyselne skrytým funkciám na seba strhávajú pozornosť len svojím štýlovým vzhľadom.

Počas prvých mesiacov života je pre dieťa najdôležitejšia čo najviac fyzického kontaktu. Našé detské nosidlá vytvárajú dokonalé spojenie medzi matkou a dieťaťom a podporujú vznik blízkeho puta a pocitu bezpečia. Na matkinom hrudníka môže dieťa počuť tlkot jej srdca, ktorý je mu známy z maternice.

Priame dotyky, teplo a vôňa v dieťati vyvolávajú pocit ochrany a bezpečia.

YEMA TIE a YEMA CLICK: produkty, ktoré podporujú zdravý vývoj dieťaťa a zároveň umožňujú vyjadrenie vášho štýlu.

NOSTE SVOJE DIEŤA - Deti zbožňujú nosenie. Detské nosidlá im poskytujú blízky kontakt s rodičom, vyvolávajú v nich pocit bezpečia a zároveň podporujú ich nezávislosť a sebadôveru. Správne nosenie dieťaťa v nosiči napomáha jeho optimálnemu držaniu tela a podporuje zdravý fyzický vývoj.

PODPORUJE ZDRAVÝ VÝVOJ CHRBTA a bedrové kĺby!

Po deviatich mesiacoch strávených v maternici sa deti rodia s mierne zaguľatenou chrbticou. Tá sa po narodení sama narovnáva: jedná sa o pomalý a opatrný proces, ktorý trvá približne rok. Ihneď po narodení deti zaujímajú polohu s roztiahnutými nožičkami, ktorá podporuje zdravý vývoj ich bedrových kĺbov. Nosenie dieťaťa v nosiči tomuto prirodzenému vývoju napomáha.

RANÝ VÝVOJ zmyslového vnímania - nosenie dieťaťa stimuluje všetky jeho zmysly, ako je napríklad vnímanie tela pomocou rovnováhy, gravitácie, rôznych prekážok, vnútorných orgánov, umiestnenie kĺbov a pohybu. Prostredníctvom okolia zároveň rozvíjajú aj ďalšie zmysly dieťaťa, ako je napr. Sluch, chuť, čuch, hmat a zrak.

PSYCHICKÉ PUTO - Vďaka noseniu sa navyše umocňuje dôležité puto medzi rodičom a dieťaťom a pomocou blízkeho kontaktu a tepla sa dieťa neustále cíti v bezpečí. To u detí spôsobuje menej plaču a lepší spánok. Zároveň majú rodičia viac flexibility, mobility a predovšetkým majú voľné ruky pre ich každodennú prácu. Pritom však môžu byť stále v blízkom kontakte s ich milovaným dieťaťom.

Od roku 2017 CYBEX spolupracuje s preslávenými špecialistami na nosenie detí z Trageschule Hamburg, s ktorými sa radíme, testujú naše produkty a školia našich zamestnancov.

MULTIFUNKČNÁ OPIERKA HLAVY A KRKU - Pre deti všetkých veľkostí

LÁTKA ZO 100% BAVLNY ako u šatky - Pre lepšie prispôsobenie dieťaťu a poskytnutie optimálnej podpory

ERGONOMICKÉ SEDENIE - So šírkovo nastaviteľným panelom vo vnútri brušného pásu

POHODLNÉ ramenné popruhy - S možnosťou paralelného alebo skríženého viazania

PREDNOSTI VIAZANIA - Jednoduché a intuitívne prispôsobenie pre rôzne veľkých rodičov. Mäkko polstrovaný rušný pás s bezpečnostnou slučkou

YEMA TIE POZÍCIA VPREDU- V pozícii čelom k hrudníku možno dieťa nosiť už od jeho narodenia. Detský nosič podporuje správnu pozíciu tela dieťaťa s roztiahnutými nohami, ktorá napomáha správnemu vývoju jeho bedrových kĺbov.

YEMA TIE POZÍCIA NA CHRBTE - Deti s pokročilými motorickými schopnosťami (od cca 6 mesiacov) môžete v nosiči YEMA TIE nosiť aj na chrbte, čo vám uľahčí niesť ich váhu.

YEMA TIE POZÍCIA NA BOKU -Deti, ktoré už samostatne udržia svoju hlavu (od cca 3-4 mesiacov) možno nosiť aj na boku. To im umožní odpočívať na ramene mamičky alebo otecka a zároveň vnímať svoje okolie.

 

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať

Next
Next
PRIHLÁSTE SA K ODBERU NOVINIEKa špeciálnych akcii

Sledujte nás na Facebooku

Kamenná predajňa

BabyMarket
Obchodné centrum Golden City
Stará Vajnorská 3296/11
831 04 Bratislava

Otváracie hodiny

Po - Pia : 10:00-18:00
Sobota zatvorené
Nedeľa zatvorené

E-shop

Obsluhované v čase

Po - Pia: 10:00 - 18:00