Odsávačka materského mlieka manuálna AVENT + VIA poháriky 180ml Zväčšiť

Elektrická odsávačka materského mlieka AVENT SCF395

B02262

Inšpirované bábätkom, praktické pro mamičku - nová elektronická odsávačka materského mlieka pre rýchlejšie a pohodlnejšie odsávanie.

Technológia prirodzeného pohybu efektívne kombinuje vákuum a stimuláciu bradaviek pre rýchlejší tok mlieka**

Inšpirované jedinečnou schopnosťou bábätka sať a masírovať bradavku, technológia prirodzeného pohybu prirodzene stimuluje tok mlieka.

Dostupnosť na dotaz.
Doručíme: Štvrtok 20.06.2024
Cena

159,95 € s DPH

Nákup po telefóne: +421 914 33 44 55

Pridať do obľúbených

1. Menej častí, čo znamená jednoduché zostavenie, použitie aj čistenie. Uzatvorený systém pre hygienické odsávanie – žiadne mlieko v hadičke

2. 8 stimulačných + 16 odsávacích režimov pre individuálne použitie

3. Určené pre odsávanie vo vzpriamenej polohe, bez nutnosti sa predkláňať

4. Tichý motor pre diskrétne použitie, nech už ste kdekoľvek

5. Pamäťová funkcia uloží váš obľúbený štýl odsávania

• Klinicky dokázaná účinnosť**

• Jednodielna masážna vložka sa vám prispôsobí tvarom, takže jedna veľkosť skutočne vyhovuje všetkým*

• Rovnako ako bábätko sa naša odsávačka prispôsobí zo stimulačného režimu na odsávanie

* sedí na 99.98 % veľkostí bradaviek (až do 30 mm).
** Na základe klinického testovania, ktoré sa uskutočnilo v roku 2019, v porovnaní s výsledkami predošlého modelu výrobku. 

Čo je Elektronická odsávačka Philips AVENT?

Obsahuje všetko potrebné k odsatiu, uskladneniu a nakŕmeniu Vašim materským mliekom.

Ako zdroj energie použite pripojenie na elektrickú sieť.

Všetko, čo sa mamičkám páči na ručnej odsávačke Philips AVENT Natural – mäkká masážna vložka ako aj nový dizajn tela odsávačky, vďaka ktorým je odsávanie jemné, prirodzené a pohodlné – a naviac elektronický mozog!


Výsledkom je úplne nová ultra tichá inteligentná odsávačka, ktorá na rozdiel od všetkých ostatných dáva možnosť dokonalej kontroly a prispôsobenia sa momentálnej situácie pri odsávaní hneď ako je to potrebné.

Odsávačka materského mlieka Philips AVENT má jedinečný dizajn, vďaka ktorému môžete počas odsávania sedieť v pohodlnejšej polohe. Mäkká masážna vložka je hebká a teplá na dotyk a imituje sacie pohyby vášho bábätka, čím sa dosahuje rýchly tok mlieka – pohodlne a jemne.

• 1 ks adaptér na VIA poháriky
• 1 ks vzorka jednorazových prsných vložiek

Ako pracuje Elektronická odsávačka?

Odsávačku najskôr zapnite v jednom z 8 režimov, ktoré pomáhajú stimulovať tok mlieka. Následne si môžete vybrať jeden zo 16 sacích režimov podľa toho, ktorý vám najviac vyhovuje. Odsávačka sa jednoducho zostavuje aj používa a všetky jej časti, ktoré prichádzajú do kontaktu s materským mliekom, možno umývať v umývačke riadu. Profesionáli v oblasti starostlivosti o zdravie sa zhodujú, že materské mlieko je najlepšia výživa pre bábätká počas ich prvého roku života, v kombinácii s tuhou stravou po 6 mesiacoch. Vaše materské mlieko je špeciálne prispôsobené potrebám vášho bábätka a obsahuje protilátky, ktoré ho chránia pred infekciami a alergiami.

Odsávačka mlieka vám pomáha dojčiť dlhšie.

Mlieko môžete odsať a uložiť, a vaše bábätko môže získať všetky jeho výhody aj v prípade, že práve nie ste nablízku a nemôžete ho nakŕmiť sama. Odsávačka je kompaktná a diskrétne sa používa, preto si ju môžete zobrať kdekoľvek so sebou. Vďaka tomu môžete mlieko odsávať vtedy, keď vám to vyhovuje a zachovať si tak dostatok materského mlieka. Relaxujte a užívajte si pohodlie pri odsávaní. Keď nemáte starosti, máte všetko pod kontrolou a cítite sa odpočinuto, odsajete rýchlejšie viac mlieka.

Je elektronická odsávačka Philips AVENT pre Vás?
Je ideálna pre mamičky, ktoré si chcú užívať rýchlosť a jednoduchosť odsávania elektrickej odsávačky, alebo také, ktoré hľadajú vyslobodenie od bežných problémov pri dojčení, ako sú hltanie alebo popraskané bradavky. Elektronická odsávačka Philips AVENT je prvá ručná elektrická odsávačka, ktorá je tak efektívna ako elektrická odsávačka do pôrodníc a naviac je ľahko prenosná.

1x Motorček

1x Mäkká masážna vložka

1x Fľaša Natural 125ml

1x Tesniace viečko

1x Jednorazové prsné vložky

1x Sieťový adaptér

Mohlo by Vás zaujímať

Next
Next
PRIHLÁSTE SA K ODBERU NOVINIEKa špeciálnych akcii

Sledujte nás na Facebooku

Kamenná predajňa

Kamenná predajňa:
BabyMarket
Jarabinková 6/B
821 09 Bratislava

Otváracie hodiny

Po-Pia: 10:00 - 18:00
So: na objednávku
Ne: zatvorené

E-shop

Obsluhované v čase

Po - Pia: 10:00 - 18:00