Katalóg

  Dostupnosť
  Výrobca

  BUGABOO

  Bugaboo svojimi kočíkmi a ďalšími doplnkami pomáha rodinám vytvárať nekonečné chvíle zábavy a objavovania nových vecí na každom kroku. Rodičovstvo je to najväčšie dobrodružstvo, aké kedy môžete absolvovať. A s malým parťákom po svojom boku si môžete užiť rôzne druhy zábavy a robiť všetko.

  Podkategórie

  • Kočíky Bugaboo

   U nás nájdete kočík Bugaboo pre každú rodinu. Pohodlné kočíky do každého terénu, kompaktné kočíky do mesta aj na cesty, súrodenecké kočíky pre viac ako jedno dieťa. Stačí si len vybrať.

  • Príslušenstvo ku kočíkom Bugaboo

   Viac ako len kočíky. Či už sa potrebujete zbaliť alebo si užiť slnečné lúče, Bugaboo rad štýlových doplnkov vás v tom podporí. Zistite viac o doplnkoch a príslušenstve značky Bugaboo.

  • Autosedačky Bugaboo Turtle a Owl

   Bugaboo Turtle Air by Nuna je ľahká, bezpečná a pohodlná autosedačka. Prejdite z auta do kočíka a späť, bez vyrušenia, či zobudenia vášho dieťatka.

  • Stolička Bugaboo Giraffe

   Bugaboo Giraffe je presne to, čo vám pomôže v kuchyni. Deti radi zdieľajú chvíle s vami v kuchyni. Niekedy s vlastnou táckou, inokedy priamo pri stole. Takéto chvíle sú vždy príjemne. Stolička sa dá ľahko nastaviť nielen pre deti ale aj pre dospelých.

  • Cestovné postieľky Bugaboo Stardust

   Bugaboo Stardust je jedinečná cestovná postieľka, ktorú rozložíte v priebehu 1 sekundy. Rýchle rozloženie a zloženie, maximálny komfort, jednoduchý prenos. Uľahčí spánok vám aj vášmu dieťatku. Rozloží sa za 1 sekundu vďaka jej dizajnu všetko v jednom a vstavanému matracu. Nadobro to zmení spôsob, akým budete premýšľať o spánku. 

  Zobraziť 1 - 48 z 269 položiek
  PRIHLÁSTE SA K ODBERU NOVINIEKa špeciálnych akcii

  Sledujte nás na Facebooku

  Kamenná predajňa

  Kamenná predajňa:
  BabyMarket
  Jarabinková 6/B
  821 09 Bratislava

  Otváracie hodiny

  Po-Pia: 10:00 - 18:00
  So: na objednávku
  Ne: zatvorené

  E-shop

  Obsluhované v čase

  Po - Pia: 10:00 - 18:00