-10 %
BUGABOO Donkey 5 Mineral Mono Podvozok Black poťah športového sedadla, hlboká vanička WASHED BLACK strieška WASHED BLACK Zväčšiť

2. kombinácia BUGABOO Donkey 5 Classic Mono Podvozok Graphite striešky, set textílií DARK NAVY

Uvedením Bugaboo Donkey 5 na trh využívame všetky tie najlepšie funkcie a prinášame spotrebiteľom ešte viac noviniek.  Aby toho nebolo málo, počúvali sme spotrebiteľov a vylepšili sme predchádzajúce modely, aby sme vytvorili ešte lepší zážitok, od mono cez duo až po twin. 

Produkt nie je momentálne v ponuke

Doručíme: Utorok 23.07.2024

Nákup po telefóne: +421 914 33 44 55

Pridať do obľúbených

Novinky pre Donkey 5

  1. Jednoduchšie skladanie a rozkladanie. 
  2. Vyššie umiestnené sedadlo, vanička a bočný kôš na nákup. 
  3. Vylepšené vetranie vaničky. 
  4. Integrované upevňovacie body pre súrodenecký skejt a pre držiak nápojov. 
  5. Popruh s rýchloupínaním a mäkkým polstrovaním. 
  6. Nové jemné prémiové látky a prémiový vzhľad
  7. vyšívané logo, nové štítky značky, nové pútko na zápästie

Elegantný dizajn kočíka s novým systémom ventilácie udrží vaše dieťa v pohodlí a reguluje jeho teplotu.  Keď nepoužívate nový vetrací otvor ponúka vynikajúcu ochranu pred prírodnými živlami hlavne vetrom (testované s vetrom pri rýchlosti približne 50 km/h).  Mäkká priehľadná sieťovina tiež umožňuje vášmu dieťatku objaviť prvé pohľady na svet a jeden na druhého, keď je v režime twin.  V tomto novom dizajne vaničky sme zmenili aj polohu výstuh na vnútornú stranu vaničky.  

Integrované upevňovacie body pre súrodenecký skejt a držiaka na nápojov. Vďaka super mäkkým ramenným vypchávkam má náš postroj s rýchlym zacvaknutím 5-bodovú pracku a popruhy, ktoré je možné zaistiť samostatne.  Komfortný matrac s pokročilou vysokovýkonnou 3D sieťovinou pomáha regulovať teplotu vášho dieťaťa s extra priedušnosťou na cestách.  Jednoduchšia manipulácia s nánožníkom, pre ľahší prístup k dieťatku.  Užite si nový prémiový vzhľad a štýl s inovatívnymi tkaninami s vodoodpudivou technológiou ktoré sú mäkké na dotyk.  Ľahko sa čistí. Nová vrušujúca farebná paleta a nový prémiový grafitový podvozok znamenajú, že si môžete prispôsobiť svoj kočík tak, aby vyhovoval vášmu štýlu. 

Bugaboo Donkey bol prvýkrát uvedený na trh v roku 2011 a znamenal pre Bugaboo významný moment inovácií.  V tom čase to bol jediný konvertibilný kočík na trhu, ktorý spotrebiteľom umožňoval prístup k mono, duo a twin konfigurácii.  V Bugaboo sme venovali čas tomu, aby sme sa uistili, že všestrannosť kočíka Donkey je jasná na prvý pohľad.  Hodnota ako aj pohodlie ktorú poskytuje rodinám vo všetkých režimoch, robia z Bugaboo Donkey hrdinu.

Uvedením Bugaboo Donkey 5 na trh využívame všetky tie najlepšie funkcie a prinášame spotrebiteľom ešte viac noviniek.  Aby toho nebolo málo, počúvali sme spotrebiteľov a vylepšili sme predchádzajúce modely, aby sme vytvorili ešte lepší zážitok, od mono cez duo až po twin. Takže sa pripravte na vzrušujúce uvedenie 1. februára 2022!

Hmotnosť produktu 12,3 kg 

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať

Next
Next
PRIHLÁSTE SA K ODBERU NOVINIEKa špeciálnych akcii

Sledujte nás na Facebooku

Kamenná predajňa

Kamenná predajňa:
BabyMarket
Jarabinková 6/B
821 09 Bratislava

Otváracie hodiny

Po-Pia: 10:00 - 18:00
So: na objednávku
Ne: zatvorené

E-shop

Obsluhované v čase

Po - Pia: 10:00 - 18:00