-5 %
JOOLZ Hub + ( Športový kočík ) - Gorgeous Grey Zväčšiť

Športový kočík JOOLZ Hub + Gorgeous Grey

B2004086

Joolz Hub + bol vytvorený pre uľahčenie života v meste. Kočík je zámerne užší a možno ho ovládať jednou rukou. Vďaka týmto výhodám je úplne ideálny na nákupy a pohyb v rušných uliciach. S väčšími zadnými kolesami, inovačným odpružením všetkých kolies a s LED osvetlením pre lepšiu viditeľnosť. Doprajte Vášmu dieťatku plynulejšiu a bezpečnejšiu jazdu. Štýlový Kočík Joolz Hub + spolu s hlbokým dielom, Cocoon a s autosedačkou, zaistí Vám, i Vášmu dieťaťu možnosť skúmať život veľkomesta v maximálnom komforte.

Dodanie cca 7-14 dní.
Doručíme: Utorok 23.07.2024
Cena

692,55 € s DPH

729,00 € s DPH

Nákup po telefóne: +421 914 33 44 55

Pridať do obľúbených

NOVINKA Joolz HUB + s reflexnými prvkami! Zoznámte sa s novým úžasným mestským kočíkom Joolz Hub +. Je kompaktný, ale zároveň veľmi pohodlný, štýlový a ľahký. Joolz Hub + bol vytvorený pre uľahčenie mestského života. Kočík je zámerne užší a dá sa ovládať jednou rukou. Vďaka tomu je úplne ideálnym spoločníkom na nákupy a pohyb v rušných uliciach. S väčšími zadnými kolesami a inovačným odpružením všetkých kolies. Slnečná clona UPF50 + je väčšia ako predtým, takže Vaše dieťa je vždy chránené pred rôznymi nepriaznivými vplyvmi počasia. Môžete otvoriť ventiláciu vo Vašej slnečnej clone, aby ste bábätku zaistili neustály prísun čerstvého vzduchu. Joolz Hub + má niečo pre každú fázu rodičovstva. K dispozícii je priestranný a pohodlný hlboký diel, adaptéry, pre možnosť inštalácie Vašej autosedačky a tiež super úžasný Cocoon nánožník, ktorý zaisťuje Vášmu dieťatku ochranu v chlade a pohodlie.


8 pozitívnych konštrukčných prvkov:


 Super pohodlná jazda
Joolz Hub + bol vytvorený pre uľahčenie života v meste. Kočík je zámerne užší a možno ho ovládať jednou rukou. Vďaka týmto výhodám je úplne ideálny na nákupy a pohyb v rušných uliciach. S väčšími zadnými kolesami, inovačným odpružením všetkých kolies a s LED osvetlením pre lepšiu viditeľnosť. Doprajte Vášmu dieťatku plynulejšiu a bezpečnejšiu jazdu. Štýlový Kočík Joolz Hub + spolu s hlbokým dielom, Cocoon a s autosedačkou zaistí Vám i Vášmu dieťaťu možnosť skúmať život veľkomesta v maximálnom
pohodlí.

• Kompaktné skladanie a prenášanie
Praktický a prenosný. Kočík Joolz Hub + je ideálnym spoločníkom pre objavovanie rušného mestského života. Nie je potrebné demontovať sedadlo: jednoducho ho sklopíte a vďaka zabudovaným popruhom ľahko prehodíte cez rameno. A ste pripravení vyraziť.

• Riešenie pre novorodencov
Joolz Hub + ponúka pre každú fázu Vášho rodičovstva vždy niečo nové. K dispozícii je priestranný a pohodlný hlboký diel, adaptéry, pre možnosť inštalácie Vašej autosedačky a úžasný Cocoon nánožník, ktorý zaistí Vášmu dieťatku pohodlie.

• Led osvetlenie pre vašu bezpečnosť
A ak sa Vaše plány natiahnu až do večerných hodín, budete vďaka integrovanému prednému a zadnému LED osvetleniu dobre viditeľní.

• Kompaktná veľkosť
Kočík je zámerne užší, možno ho ovládať jednou rukou a to sú super výhody, ktoré robia Joolz Hub + úplne ideálnym na nákupy a pohyb v rušných uliciach miest.

• Šesť ergonomických polôh sedenia
Kočík ponúka super útulné sedadlo, kde môže dieťa plne relaxovať, sedieť alebo spinkať. Ponúka tri polohy, kedy je otočené smerom k Vám, a tri polohy smerom k svetu. Sklopte ho do roviny, zatvorte ventiláciu slnečnej XXL clony a nastavte opierku nôh pre jeho maximálne pohodlie. Doprajte tak dieťatku lepšie podmienky pre pokojný spánok. Pre deti od 6 mesiacov až do 4 rokov.
Joolz Hub + umožňuje, že Vaše dieťatko môže oddychovať smerom k Vám alebo smerom k svetu a tým mu zaisťuje dokonalý komfort.

• Slnečná clona XXL s UPF 50+ a s ventiláciou
Slnečná clona UPF50 + je väčšia ako inokedy, takže je Vaše dieťa vždy chránené pred rôznymi nepriaznivými vplyvmi počasia. Aby ste bábätku zaistili neustály prísun čerstvého vzduchu, môžete otvoriť ventiláciu zabudovanú vo Vašej slnečnej clone, alebo ju môžete naopak úplne zatvoriť, v prípade, že sa vonku ochladí.

• S novými veľkými kolesami
S veľkými zadnými kolesami, ktoré zaručujú najpohodlnejšiu jazdu s ultra ľahkým ovládaním jednou rukou. Joolz Hub + prechádza rušnými ulicami mesta s ľahkosťou a bez problémov ovládania jednou rukou.

Rozmery a hmotnosť :
Joolz Hub vrátane sedadla :
Dĺžka: 84 cm
Šírka: 51 cm
Výška: 96-107 cm

Joolz Hub zložený vrátane sedadla :
Dĺžka: 66,5 cm
Šírka: 51 cm
Výška: 33 cm
Váha: 11,5 kg

Mohlo by Vás zaujímať

PRIHLÁSTE SA K ODBERU NOVINIEKa špeciálnych akcii

Sledujte nás na Facebooku

Kamenná predajňa

Kamenná predajňa:
BabyMarket
Jarabinková 6/B
821 09 Bratislava

Otváracie hodiny

Po-Pia: 10:00 - 18:00
So: na objednávku
Ne: zatvorené

E-shop

Obsluhované v čase

Po - Pia: 10:00 - 18:00