-5 %
BRITAX-ROMER Kidfix I-size Storm Grey Autosedačka Zväčšiť

Autosedačka BRITAX-ROMER Kidfix I-size Storm Grey

B00773

Sk. II / III, 100 - 150 cm, od cca 3 až do 12 rokov , ( ECE R-129 )

Rodičia chcú pre svoje deti len to najlepšie a hlavne, aby boli stále v bezpečí. Či už je im 3,5 alebo 12 rokov. Preto v spolupráci s poprednými výrobcami automobilov bola vyvinutá veľmi bezpečná autosedačka Kidfix i-Size pre tú najlepšiu ochranu proti nárazu. Autosedačka zodpovedá najprísnejšej európskej bezpečnostnej norme ECE R129 (i-Size) a kombinuje mnoho skvelých funkcií. Navyše, vďaka úzkej konštrukcii sedačky sa zmestia aj tri vedľa seba, a to do veľkého množstva modelov áut. 

Dodanie cca 7 dní.
Doručíme: Štvrtok 08.12.2022
Cena

280,25 € s DPH

295,00 € s DPH

Nákup po telefóne: +421 914 33 44 55

Pridať do obľúbených

Autosedačka Kidfix i-Size je vybavená osvedčenými technológiami XP-PAD a SecureGuard - pre prípad čelného nárazu, a ďalej SICT technológiou novej generácie, ktorá je odnímateľná a slúži pre ochranu pred nárazom z boku. Podľa veľkosti miesta pri dverách ju pripevníte buď naplno, alebo naplocho, a to na stranu autosedačky, kde je práve potreba. Bočnice autosedačky sú pomerne úzke a nezaberajú veľa miesta. Majú dôkladné polstrovanie a spolu s ergonomickou opierkou hlavy tiež pomáhajú chrániť dieťa v prípade nehody. Navyše, pre ideálnu ochranu sú tu aj nové vodiče pásov, ktoré zaisťujú, že pás z nich nemôže nikdy vykĺznuť.

Každá funkcia a každý prvok na autosedačke bol vyvinutý s myšlienkou ešte lepšej ochrany celého tela, a to zo všetkých strán, navyše s dôrazom na zdravý vývoj dieťaťa. Preto Kidfix i-Size získala nový dizajn, vďaka ktorému sa záťaž krku znižuje až o 50 kg. A tiež - aby sa žiadne školopovinné dieťa v autosedačke necítilo stiesnene, sedák získal na priestrannosti a čo nejergonomickejšom tvaru. Čo vášmu potomkovi prináša skutočné pohodlné a zdravé zvezenie až do puberty!

Autosedačka Kidfix i-Size bola vytvorená s ohľadom na pohodlie starších detí, preto ju môžete ľahko nastaviť podľa toho, ako vaše ratolesti rastú. K tomu slúžia užitočné značky na zadnej strane opierky, ktoré vám pomôžu opierku nastaviť vždy do správnej výšky. To sa hodí zvlášť, keď autosedačku prenášate z auta do auta alebo keď striedavo prepravujete viac detí v rovnakej sedačke.

Pohodlie a praktickosť je u autosedačiek Kidfix štandardom. Preto má autosedačka Kidfix i-Size premyslenú konštrukciu a váži takmer o 1 kg menej ako jej predchodca. K tomu má príjemne mäkké polstrovanie. Pričom komfort autosedačky Kidfix i-Size ďalej zvyšuje premyslené umiestnenie ventilačných otvorov, ktoré podporujú cirkuláciu vzduchu. Vaše dieťatko si tak užije príjemné pohodlie aj na dlhších cestách, a najmä počas horúcich letných dní.

Vlastnosti:

 • Pre deti od 3,5 do 12 rokov (100-150 cm)
 • Autosedačka kategórie 2/3, ktorá spĺňa normu i-Size
 • Ergonomická a veľmi priestranná sedacia časť
 • Ergonomická opierka hlavy
 • Pomerne úzke bočnice s dôkladným polstrovaním zaberajú málo miesta
 • Úzka konštrukcia dovoľuje umiestnenie troch sedačiek vedľa seba
 • Jednoduché polohovanie hlavovej opierky s tým, ako dieťa rastie
 • XP-PAD a SecureGuard novej generácie
 • odmontovateľná bočná ochrana SICT novej generácie
 • SICT ochrana rapídne znižuje silu bočného nárazu
 • Odvetrávanie v zadnej časti autosedačky pre komfortné posedenie
 • Možnosť pútania aj bez Isofix, iba bezpečnostnými pásmi vozidla
 • Novo vodiče pásov pre ešte väčšie bezpečie
 • Schválená najprísnejšiou európskou bezpečnostnou normou ECE R129 (i-Size)

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať

Next Next
PRIHLÁSTE SA K ODBERU NOVINIEKa špeciálnych akcii

Sledujte nás na Facebooku

Kamenná predajňa

Kamenná predajňa:
BabyMarket
Jarabinková 6/B
821 09 Bratislava

Otváracie hodiny

Po-Pia: 10:00 - 18:00
So: 9:00 - 16:00
Ne: zatvorené

E-shop

Obsluhované v čase

Po - Pia: 10:00 - 18:00