-15 %
BRITAX-ROMER Baby-Safe iSense ( I-size ) - Atlantic Green Zväčšiť

Autosedačka BRITAX-ROMER Baby-Safe iSense ( I-size ) - Atlantic Green

B00165

od 45 - 83 cm, až do cca 15 mesiacov ( ECE R-129 )

Autosedačka Baby-Safe iSense predstavuje najnovšie riešenie pre vaše komfortné a bezpečné cestovanie. Určená pre deti od narodenia do 15 mesiacov

Britax Römer chráni vaše deti a planétu. Hlavným materiálom použitým na poťahy nových autosedačiek z EKO kolekcií Atlantic Green a Fossil Grey je recyklovaný polyester, ktorý je 100 % vyrobený z recyklovaných PET fliaš. Udržateľné materiály sa používajú aj pri výplniach sedadiel.

Tento produkt už nie je dostupný
Doručíme: Streda 17.04.2024
Cena

297,42 € s DPH

349,90 € s DPH

Nákup po telefóne: +421 914 33 44 55

Pridať do obľúbených

Modulárny systém iSense = ostrovček bezpečie pre vaše najmenšie

Autosedačka Baby-Safe iSense spĺňa bezpečnostnú normu i-Size a môžete ju používať pre deti od narodenia do 15 mesiacov. Systém iSense ponúka hneď niekoľko pokrokových vlastností. Jednou z nich je kompatibilita vajíčka s podvozkami takmer všetkých dostupných kočíkov

Pre spokojné a zdravé dieťatko

Autosedačku Baby-Safe iSense v aute zaistíte buď bezpečnostnými pásmi vozidla alebo ideálne pomocou základne Flex base iSense (dokupuje sa samostatne ). Tá, vďaka povinnosti voziť deti do 15 mesiacov v protismere, obsahuje poistku, ktorá umožňuje vajíčko otáčať iba o 180 °. Základňa vám ďalej umožní jednoduché naklápanie sedačky do 6 rôznych polôh, vrátane polohy ležmo. Zabránite tým padanie hlavičky dieťaťa pri nevhodnom sklonu sedadla u niektorých áut. Pričom táto kombinácia otáčania a polohovanie je u vajíčka absolútne unikátna. V autosedačke Baby-Safe iSense dieťatku zaistíte nielen maximálne bezpečie, ale aj útulné a komfortné prostredie. Jej patentovaný mechanizmus umožňuje upravovať ergonomickú polohu podľa výšky dieťaťa. Čo podporí jeho zdravý vývoj. S tým, ako dieťa rastie, priestor v sedačke mu zväčšujete aj nastavením opierky hlavy. A v neposlednom rade, k pohodlnému posedenie prispeje tiež mäkko polstrovaná novorodenecká vložka a prémiové poťahy z mäkšie tkaniny, než tomu bolo predtým.

Múdré riešenia pre bezpečné a komfortné cestovanie

Mamičky na cestách často využívajú auto v kombinácii s kočíkom. Preto je dobrá správa, že vajíčko Baby Safe iSense sa dá pomocou adaptérov nacvaknúť na takmer všetky typy podvozkov. Rodičom to umožní nebývalú slobodu vo výbere. Pohybovať sa s kočíkom-vajíčkom v cestnej premávke, najmä v sťažených svetelných podmienkach, býva mnohokrát nebezpečné. Preto je Baby Safe iSense vybavená sústavou inteligentných LED svetielok. Dvojica tohto bezpečnostného a inštalačného osvetlenia sa automaticky aktivuje, ak sa s detskou sedačkou pohybujete v tmavom prostredí. Na prechádzke, na výlete či na parkovisku sa vďaka nemu môžete aj navečer, v šere a v tme premiestňovať bez obáv. Funguje to tak, že po vybratí sedačky zo základne sa spodná dvojica svetielok automaticky rozsvieti a zostane svietiť aj po nacvaknutie na podvozok kočíka. To vám zaistí, že už z diaľky budete dobre viditeľný a tiež uvidíte na cestu. Až sa s vajíčkom dostane na osvetlené miesto, svetielka na sedačke automaticky zhasnú. Slúži to aj ako spoľahlivý indikátor bezpečného pripevnenie vajíčka do základne, pretože v ten moment svetielka automaticky zhasnú vďaka čomu LED osvetlenie vás nebude rušiť pri riadení. Potom je tu ďalšia dvojica svetielok, ktorá má inú funkciu. Teplé, tlmené svetielka vnútri sedačky vám zaistí, že vždy budete vidieť, čo vaše bábätko práve robí. Svetielka vám v šere auta pomôžu aj s jednoduchším pripútaním dieťaťa. Kedy sa svetielka rozsvietia, vy dieťa do sedačky pripútate a svetla po minúte samy zhasnú. Horné aj spodné osvetlenie sa dá ovládať aj manuálne, a to z oboch strán. Svetielka môžete dlhým stlačením vypínať, zapínať a v 3 stupňoch nastavovať ich intenzitu. Súčasťou balenia je aj 2metrový USB kábel, ktorým sa svetielka nabíjajú zhruba 4 hodiny. Nabité potom pri plnom svietení vydrží cca 18 hodín. Inovatívny systém iSense vám tak prináša väčší komfort a nové možnosti pohybu.

Vlastnosti autosedačky Baby Safe iSense 

 • Inteligentný systém pre maximálne bezpečie detí od 0-15 mesiacov / 80 cm
 • Spĺňa bezpečnostné i-Size normu
 • Kompatibilita so všetkými kočíky s uchytením Maxi-Cosi
 • Sústava inteligentných svetielok pre nadštandardné bezpečie a komfort
 • Svetlá reagujú na tmu a pohyb a dajú sa aj manuálne ovládať
 • 3stupňové ovládanie intenzity osvetlenia
 • Horný - tlmená svetielka pre dohľad nad dieťaťom a detské činnosti
 • Spodná - LED svetielka majú bezpečnostnú funkciu
 • Baby-safe iSense je schválená pre leteckú prevádzku
 • Poťahy sa dajú ľahko vyvliecť a vyprať pri 30 ° C
 • Súčasťou balenia je 2metrový nabíjací USB kábel
 • Nabíjanie trvá asi 4 hodiny a pri plnom svietení vydrží cca 18 hodín
 • Vyrobené v Nemecku

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať

PRIHLÁSTE SA K ODBERU NOVINIEKa špeciálnych akcii

Sledujte nás na Facebooku

Kamenná predajňa

Kamenná predajňa:
BabyMarket
Jarabinková 6/B
821 09 Bratislava

Otváracie hodiny

Po-Pia: 10:00 - 18:00
So: na objednávku
Ne: zatvorené

E-shop

Obsluhované v čase

Po - Pia: 10:00 - 18:00