-5 %
INGLESINA Aptica quattro hlboká vanička, športové sedadlo, autosedačka darwin silk grey Zväčšiť

INGLESINA Aptica quattro 4v1 podvozok, hlboká vanička, športové sedadlo, autosedačka darwin silk grey

BS2000042

Aptica nový kočík od Inglesiny s nezameniteľným štýlom GLAM, výnimočne pohodlný pre dieťa, ľahko použiteľný pre rodičov.

 Praktický dizajn plný premyslených detailov.

Dodanie cca 7-14 dní.
Doručíme: Utorok 03.08.2021
Cena

949,05 € s DPH

999,00 € s DPH

Nákup po telefóne: +421 914 33 44 55

Pridať do obľúbených

Obsah balenia:

 • podvozok Aptica
 • hlboká vanička Aptica
 • autosedačka Darwin
 • podložka Welcome Padt
 • matrac
 • športová časť so strieškou a nánožníkom
 • podstavec Stand Up pre vaničku aj autosedačku

Mrštný a kompaktné, len 50 cm široký podvozok s teleskopicky nastaviteľnou rukoväťou, prejde najužšími priestory. Neprekvapí vás malý výťah, tesne zaparkované autá, nedostatok priestoru medzi regaly v obchode.Pritom má veľké, gélová kolesá s guličkovými ložiskami pre zníženie námahy pri jazde. Predné natáčacie o priemere 190 mm, zadné brzdené majú priemer 260 mm. Je vybavený veľkým košom so zosilneným dnom, s uzatvárateľnou časťou so zipsom. Reflexné linka na košíku zvyšuje bezpečnosť vo večerných hodinách. Rozložíte ho a zložíte len jednou rukou. Zložený na rovine stojí sám a rukoväť zostáva hore a čistá, bez kontaktu so špinavou zemou.

Technické údaje:

 • Rozložený podvozok (Š x V x D): 50 x 99,5 / 109,5 x 84/96 cm
 • Zložený podvozok (Š x V x D): 50 x 90 x 34 cm
 • Hmotnosť podvozku: 8,3 Kg

Vanička kočíka vo veľkosti XXL 79x37cm je priestranná a veľmi ľahká, pričom je navrhnutá v súlade s najnovšími bezpečnostnými normami a vďaka špeciálne tvarovanej veľmi pevnej škrupine s absorbérmi nárazu zabezpečuje vysokú úroveň ochrany dieťatka. Po inštalácii Auto Kit (voliteľné príslušenstvo) je schválená pre použitie v aute. Dno vaničky je chránené sieťkou prepojenou s vnútorným poťahom. Nad ním je dvojitý matrac obsahujúci Welcome Padt, ktorý možno, až dieťa povyrastie (3-4 mesiac) odňať. Vanička je plne ventilovaná sieťkou v strieške, otvorom na čele vaničky aj otvormi v dne, ktoré možno uzavrieť.

Úplne nová športová sedačka kočíka, ktorá sa ľahko natočí v smere či v protismere jazdy a pri skladaní zostáva na podvozku, je atestovaná až do 22 kg to je prakticky do 4 rokov! Je tiež priestranná a vhodná aj pre deti väčšej konštitúcie. Naviac je teraz vybavená predĺženou, nastaviteľnou opierkou nožičiek. Nie je len trendy, ale zároveň aj praktická, lebo je naklápacia až do vodorovného ľahu, vybavená pre všetky ročné obdobia priestranným predĺženým nánožníkom a sklopnou samovypínacou strieškou s tichým chodom, funkciou predĺženia a slnečnej clony. "Full Cover" strieška má navyše možnosť predĺženia pomocou zipsu a tak aj v polohe na ležanie dokonale chrání.Okienko v strieške umožňuje priehľad aj keď je sedačka orientovaná po smere jazdy.

Stojan Stand UpTM.

Po návrate z prechádzky sa hodí praktický a hygienický Stand UpTM, stojan na umiestnenie vaničky alebo autosedačky v byte. Bábätko tak môže nerušene spinkať ďalej v dobre známom prostredí a z hlbokej vaničky máte razom postieľku.

Nový matrac Welcome Padt pre hlbokú vaničku. Deti sa z mesiaca na mesiac menia. Je veľmi dôležité, aby sa v prvých "rozhodujúcich" týždňoch svojho života cítili obzvlášť chránené a chované podobne, ako boli chránené v brušku svojej mamičky. Vyhnite sa používaniu rôznych vankúšikov, pretože by mohli zabrániť správnemu dýchaniu dieťaťa. Na základe najnovších vedeckých poznatkov a bezpečnostných pokynov a v spolupráci s neonatologickým oddelením Bolonskej nemocnice Ospedale Maggiore, Inglesina vyvinula nový matrac pre novorodenca "Welcome Padt. Základom pre tento vývoj bola zdravotnícka pomôcka "START MATT". Podporuje pohodlnú polohu ležania na chrbte a usporiadanie končatín v stredovej línii. Pomáha držať dýchacie cesty v správnej pozícii a tým podporuje dýchanie. Znižuje riziko plagiocefalie (deformity hlavičky). V kočíku APTICA je Welcome Padt vyrobená s poťahom z bambusového vlákna.

Ergonomická autosedačka s dostatkom priestoru, schválená podľa ECE R129 i-Size až do 75cm. Test ADAC DOBRÁ. Ergonomický tvar, veľkorysé rozmery a optimálny uhol sklonu, vedú k maximu pohodlie a bezpečie pre Vaše dieťa. Je veľmi ľahká (4,75 kg), ľahko sa prenáša a upevňuje vo vozidle pásy alebo do IsoFixová bázy, ak sa pre ňu rozhodnete.Upevníte ju tiež doma priamo na stojan Stand Up alebo na vychádzku alebo nákup na podvozok kočíka Inglesina. Je vybavená systémom ochrany proti bočnému nárazu (SHP) a mäkkou, priedušnou zmenšovacou vložkou s lycry. Tá je ergonomický navrhnutá pre podporu správneho držania tela dieťaťa hneď od narodenia.

Charakteristika:

 • Schválená podľa ECE R129 i-Size pre deti do výšky 75 cm, Voliteľne k dispozícii IsoFixová bázy,
 • Pri vývoji testovaná skúšobňou ADAC s výsledkom DOBRÁ
 • Do auta sa umiestňuje v protismere, najlepšie na zadné sedadlá, na sedadlo spolujazdca len ak má vypnutý airbag.
 • V aute môže byť upevnená pásmi vozidla alebo pokiaľ ju dokúpite, pomocou bázy ISOFIX.
 • Ergonomický tvar s ideálnym uhlom sklonu pre správnu pozíciu dieťaťa.
 • Podložka hlavičky je potiahnutá látkou z mäkkého úpletu a navrhnutá ergonomický tak, aby zabezpečila správnu pozíciu dieťaťa v prvých mesiacoch života.
 • Je tiež výškovo nastaviteľná s centrálnym systémom ovládania.
 • Trojbodové bezpečnostné pásy sú s podložkou prepojené a pri výškovom nastavovaní sa nastavujú spoločne s podložkou.
 • Pásy majú polstrované ramennými popruhmi a medzi nožnej popruh pokrytý mäkkou látkou s Lycrou, aby sa zabránilo treniu, ktoré by mohlo odrieť jemnú pokožku vášho dieťaťa.
 • Rukoväť na prenášanie s ergonomický tvarovaným úchopom je nastaviteľná do štyroch polôh.
 • Darwina využijete aj doma, keď Vás už dieťa pozoruje, tak na stojane Stand UpTM ako ležadlo 
 • Ešte častejšie využijete Darwina na podvozku kočíka Inglesina APTICA, COMFORT, QUAD, TRILOGY alebo OTTUTO, s ktorými je kompatibilný priamo, bez potreby akéhokoľvek adaptéra.
 • Je vybavený praktickým systémom centrálneho ovládania poistiek pri upínanie na podvozok alebo Stand UpTM
 • Strieška je nastaviteľná nezávisle na madle a odnímateľná. Je vybavená výklopným protislnečným šiltom. Celá strieška má úpravu UPF50 + pre ochranu dieťaťa pred UV žiarením.
 • Škrupina sedačky je perforovaná 149 rovnomerne rozloženými otvormi, zaisťujúcimi ventiláciu priestoru sedačky.
 • Poťah sedačky i jej strieška sú prácou v ruke pri teplote 30 ° C.


Materiál konštrukcie: polypropylén, materiál poťahu: polyester, typ pásov: 3bodové

Vnútorné rozmery: šírka opierky chrbta 27 cm, dĺžka opierky chrbta 51 cm, dĺžka sedáku 24 cm

Hmotnosť: 4,75 kg

Mohlo by Vás zaujímať

Next
Next
PRIHLÁSTE SA K ODBERU NOVINIEKa špeciálnych akcii

Sledujte nás na Facebooku

Kamenná predajňa

Kamenná predajňa:
BabyMarket
Jarabinková 6B
821 09 Bratislava

Otváracie hodiny

Po - Pia: 10:00 - 18:00
So: na objednávku

E-shop

Obsluhované v čase

Po - Pia: 10:00 - 18:00