BÉBÉ JOU Digitálna vanička Sense Edition White Zväčšiť

BÉBÉ JOU Digitálna vanička Sense Edition White

B00084

Komfortná digitálna detská vanička Bébé-jou Sense Edition s meraním izbovej teploty,teploty vody a časovačom patrí do dizajnovej rady Sense. V tej nájdete aj luxusní stojan na vaničku se sytémem upevnění Click.

Dodanie cca 7-14 dní.
Doručíme: Utorok 23.07.2024
Cena

60,99 € s DPH

Nákup po telefóne: +421 914 33 44 55

Pridať do obľúbených

Dizajn, jednoduché používanie a bezpečnosť. Komfortná a prepracovaná detská vanička Bebe-jou Sense je vybavená špeciálnym systémom "CLICK-systém". S pomocou tohto inovatívneho systému môžete umiestiť vaničku na stojan jednoducho a pevne len pomocou dvoch kliknutí. Rovnako jednoduché je vaničku zo stojanu odpojiť, stlačením systému na spodnej strane stojanu.

Detská vanička Sense Edition je vybavená inovatívnou digitálnou jednotkou s teplomerom a časovačom. Integrovaný teplomer meria teplotu vody aj teplotu v miestnosti. Týmto zpôsobom môžete svojmu dieťatku vždy zabezpečiť  píjemnú teplotu. Informácie sa zobrazujú na digitálnom module pomocou bezdrôtového pripojenia. LED modul s dotykovou plochou je vybavený časovačom, aby ste pri hre vo vode nezabudli na jej teplotu. Tiež tak predídete prílišnému vysušeniu jemnej pokožky dieťatka, zpôsobenému příliš dlhou dobou pobytu vo vode.

Ku vaničke Vám odporúčame kúpu stojanu na vaničku Sense a tiež hadicu na odtok vody. 

Hmotnosť: 1,56 kg. Rozmery balenia: 80 x 42 x 31 cm. materiál: PP., napájanie digitálnej jednotky 2ks baterií AA (sú súčasťou balenia)

Mohlo by Vás zaujímať

Next
Next
PRIHLÁSTE SA K ODBERU NOVINIEKa špeciálnych akcii

Sledujte nás na Facebooku

Kamenná predajňa

Kamenná predajňa:
BabyMarket
Jarabinková 6/B
821 09 Bratislava

Otváracie hodiny

Po-Pia: 10:00 - 18:00
So: na objednávku
Ne: zatvorené

E-shop

Obsluhované v čase

Po - Pia: 10:00 - 18:00