BUGABOO Donkey 3 - Podvozok pre MONO, DUO, TWIN Zväčšiť

BUGABOO Donkey 3 - Podvozok pre MONO, DUO, TWIN Alu

B2003241

Kočík Bugaboo Donkey3 je označovaný ako mono-duo-twin kočík, a to preto, že ho možno ľahko premeniť z kočíka pre jedno dieťa na kočík pre dve deti a naopak . To všetko v troch jednoduchých krokoch. S mnohými priehradkami na odkladanie vecí je Bugaboo Donkey3 ideálny kočík pre jedno dieťa, súrodencov alebo dokonca aj dvojčatá.

Jedná sa len o podvozok je potrebné dokúpiť časti podľa tabuľky 

Dostupnosť na dotaz.
Doručíme: Utorok 25.01.2022
Cena

759,10 € s DPH

Nákup po telefóne: +421 914 33 44 55

Pridať do obľúbených

Čo všetko vie Donkey 3?

Kočík Bugaboo Donkey3 je kočíkom, ktorý v troch jednoduchých krokoch zmeníte z kočíka pre jedno dieťa na kočík pre súrodencov či dvojčatá. Veľké zadné odpružené penové kolesá zaistí ľahkú jazdu v akýmkoľvek terénom. Naopak v meste oceníte menšie predné otočné odpružené kolesá, ktoré možno v prípade potreby zaaretovať napevno. Ovládanie kočíka je natoľko jednoduché, že aj s dvoma deťmi a plne naložením nákupným košíkom ho ľahko zvládnete tlačiť jednou rukou.

Čo ponúka?

Bugaboo Donkey3 v sebe skrýva mnohé dômyselné riešenia, ktoré uľahčia používanie kočíka nielen Vám, ale tiež Vášmu dieťaťu. Ako rodičia oceníte hneď dve možnosti pre ukladanie všetkých nevyhnutných vecí pre seba či dieťa. Menšie nákupy umiestnite do postranného koša s objemom 18 litrov (nosnosť 10 kg), ktorý možno ľahko odňať a vziať so sebou ( je použiteľné len vo verzii MONO ). Súčasťou koša je aj praktická priehradka na drobnosti a pred zrakmi okoloidúcich môžete kôš uzavrieť pomocou zipsu. Väčšie nákupy umiestnite do veľkého koša (28 litrov) pod kočíkom.

Skladanie Bugaboo Donkey3 je otázkou niekoľkých sekúnd. Zloží sa vcelku nech je v mono, duo alebo twin konfiguráciu, s jednou či dvoma sedačkami, jedným či dvoma vaničkami alebo jednou sedačkou a jednou vaničkou. Vďaka tomu, že v zloženom stave stojí vzpriamene je ideálny pre jednoduché a rýchle skladovanie.

Keď sa rozhodnete vyjsť si s Bugaboo Donkey3 na pláž či do snehu určite oceníte funkciu jazdy na dvoch kolesách. V tejto pozícii zložíte podvozok s kolesami k sebe a kočík potom ťaháte len na dvoch kolesách. Vďaka tejto funkcii je prechádzaní pieskom alebo snehom ľahšie.

Ako správne vyskladať Bugaboo Donkey3?

Vieme, aké ťažké pre Vás môže byť správe sa zorientovať pri nákupe Bugaboo Donkey3. Preto sme pripravili podrobného sprievodcu kočíka Bugaboo Donkey3, ktorý Vám prehľadne zobrazí všetky možnosti, ktoré tento kočík ponúka. Ak si nebude s čímkoľvek vedieť rady neváhajte s na nás obrátiť, radi Vám budeme pri nákupe asistovať – Osobne alebo aj cez telefón

Mono - pre jedno dieťa 

Budete potrebovať: podvozok + style set + slnečnú striešku

 

Duo - pre súrodencov - dve deti rôzneho veku

Budete potrebovať: podvozok + style set + slnečnú striešku + duo nástavec + poťah sedačky + slnečnú striešku

 

Twin - pre dvojičky

Budete potrebovať: podvozok + style set + slnečnú striešku + duo nástavec + poťah sedačky + slnečnú striešku + poťah vaničky

Príslušenstvo

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Mohlo by Vás zaujímať

Next
Next
PRIHLÁSTE SA K ODBERU NOVINIEKa špeciálnych akcii

Sledujte nás na Facebooku

Kamenná predajňa

Kamenná predajňa:
BabyMarket
Jarabinková 6/B
821 09 Bratislava

Otváracie hodiny

Po-Pia: 10:00 - 18:00
So: 9:00 - 13:00
Ne: zatvorené

E-shop

Obsluhované v čase

Po - Pia: 10:00 - 18:00