INGLESINA Maior Polar Blue Zväčšiť

INGLESINA Maior Polar Blue

B2101236

Inglesina Maior je úplne nový, veľmi kompaktný kočík s vynikajúcimi parametrami, je určený pre deti od narodenia do 22 kg ( do približne 4 rokov ).  

Balenie obsahuje kočík, nánožník, pláštenku. Všetky zipsy kočíka sú vodotesné. Operadlo môžete nastaviť do ľahu, vďaka čomu si bude môcť dieťa pri prechádzke zdriemnuť. Rám kočíka Inglesina Maior je vyrobený z hliníka, vďaka čomu je veľmi ľahký, ale zároveň mimoriadne odolný, váži iba 7,9 kg čo z neho robí jeden z ľahších kočíkov v tomto segmente. 

Dodanie cca 7-14 dní.
Doručíme: Utorok 19.10.2021
Cena

295,00 € s DPH

Nákup po telefóne: +421 914 33 44 55

Pridať do obľúbených

Kočík má veľké sedadlo, vďaka čomu je dokonalý aj pre väčšie deti. Kočík môžete zložiť a rozložiť jednou rukou - je to veľká úľava pre každú matku. Tento kočík si dobre poradí aj v teréne, a to vďaka veľkým kolieskam s guľôčkovými ložiskami. Mäkké odpruženie kočíka je stvorené aj do náročnejšieho terénu. Rozsiahle vybavenie kočíka vám umožní používať ho celý rok. Balenie obsahuje nánožník, pláštenku. Všetky zipsy kočíka sú vodotesné. Operadlo môžete nastaviť do ľahu, vďaka čomu si bude môcť dieťa pri prechádzke zdriemnuť. Rám kočíka Inglesina Maior je vyrobený z hliníka, vďaka čomu je veľmi ľahký, ale zároveň mimoriadne odolný, váži iba 7,9 kg čo z neho robí jeden z ľahších kočíkov v tomto segmente.

Rozmery kočíka sú 52,5 x 63 cm x 29 cm.

Kočík Inglesina Maior je určený pre deti od narodenia do 22 kg ( do približne 4 rokov ).

Mohlo by Vás zaujímať

Next
Next
PRIHLÁSTE SA K ODBERU NOVINIEKa špeciálnych akcii

Sledujte nás na Facebooku

Kamenná predajňa

Kamenná predajňa:
BabyMarket
Jarabinková 6B
821 09 Bratislava

Otváracie hodiny

Po - Pia: 10:00 - 18:00
So: na objednávku

E-shop

Obsluhované v čase

Po - Pia: 10:00 - 18:00